В районі сформовано банк даних житлових приміщень – ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОМАЦІЙНЕ БЮРО

В районі сформовано банк даних житлових приміщень

 31 липня на оперативній нараді під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Керницького з керівником апарату райдержадміністрації Оксаною Ковбасник, начальниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації  та її апарату розглянули питання щодо придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації.

Повідомляє ПІДГАЄЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на РДА.

         Це передбачено реформуванням системи інституційного догляду та виховання дітей в Україні та прийнятим Верховною Радою України в цілому за основу проекту Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” (реєстр. № 6610), що подано на підпис Президенту України.     

         Законопроектом передбачено спрямування субвенції загального фонду державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт(реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво)

            Тому виникла необхідність визначити потребу у створенні зазначених више закладів на території району, виходячи з кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують влаштування у сімейні форми виховання, дітей з особливими погребами, які виховуються в інтернатних закладах, внести пропозиції щодо купівлі, будівництва будинків для створення цих закладів.

         На первинному обліку в службі у справах дітей перебуває 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Всі вони охоплені сімейними формами виховання: 13 дітей – виховуються в опікунських сім’ях, 1 дитина – в прийомній сім’ї, 1 дитина – в ДБСТ.

       Першим заступником голови райдержадміністрації дано доручення щодо формування банку даних  житлових приміщень, які можуть бути використані для створення соціального житла, та вивчення  питання щодо будівництва соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа відповідно до вимог чинного законодавства

Leave a comment

Your email address will not be published.


*