Голова райдержадміністрації В.Вітровий провів засідання колегії райдержадміністрації – ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОМАЦІЙНЕ БЮРО

Голова райдержадміністрації В.Вітровий провів засідання колегії райдержадміністрації

Голова райдержадміністрації В.Вітровий провів засідання колегії райдержадміністрації.

Повідомляє сайт КОЗІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на РДА.

На порядку денному розглянуто питання про  виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року, про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік за І півріччя, про підсумки розгляду  звернень громадян, що надійшли до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у І півріччі  2017 році, про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах райдержадміністрації з реалізації завдань, визначених розпорядчими документами голів обласної та районної державних адміністрацій.

З доповіддю зі першого питання порядку денного виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Є.Зарічний, зосередивши увагу присутніх на надходженнях до бюджету району за І півріччя 2017 року, розподілі надходжень з державного бюджету та виконання районного бюджету за видатками за звітний період.

 Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік за І півріччя, доповідав начальник відділу економічного розвитку А.Лішнянський. Андрій Ярославович погалузево поінформував про виконання планових завдань, дав розгорнутий аналіз діяльності господарського комплексу району, акцентував увагу на проблемних питаннях. Детально учасників колегії було поінформовано про поточну та інвестиційну діяльність, як один із перспективних напрямків розвитку району.

По всіх питаннях, винесених на розгляд колегії, видані відповідні розпорядження.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*