Нове обладнання – у сільську амбулаторію – ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОМАЦІЙНЕ БЮРО

Нове обладнання – у сільську амбулаторію

Багато добрих справ зробив для нашого району благодійний фонд «Світ дітей», який очолює Любов Цицик. Зовсім недавно допомогу від нього отримали юридичні установи міста Теребовлі, і ось новий солідний подарунок, спрямований на покращення медичного обслуговування територіальних громад району. Благодійний фонд залучив донорські кошти на цей раз для придбання діагностичного обладнання на суму 50 тисяч гривень.

Повідомляє сайт ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на РДА.

Таким чином керівництво Фонду відгукнулося на прохання очільника Теребовлянського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Степана Кундрата посприяти у покращенні діагностичної роботи, застосуванні лабораторної діагностики. Адже наявність такого обладнання означає можливість виявлення серйозних захворювань ще на ранньому етапі. Зрозуміло, що наявність такого обладнання є дуже актуальною і потрібною, бо ж цей медичний структурний заклад утворений зовсім недавно – на початку нинішнього року.

І ось цими днями таке лабораторне обладнання Фонд спрямував у наш район. Його доставили до Ладичинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Відтепер лабораторія амбулаторії отримала можливість користуватися сучасним бінокулярним мікроскопом з підсвіткою, медичною центрифугою та фотоелектрокалориметром.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*