Степан Барна привітав воїнів у блакитних беретах – ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОМАЦІЙНЕ БЮРО

Степан Барна привітав воїнів у блакитних беретах

Звернення голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни з нагоди Дня високомобільних десантних військ Збройних сил України.

Про це повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на сайт ТОДА.

Шановні воїни та ветерани високомобільних десантних військ Збройних сил України! Прийміть найщиріші вітання у день вашого професійного свята.

Воїни у блакитних беретах завжди були і залишаються втіленням гідності й честі, відданості своєму народові та військовому обов’язку. Сьогодні ми віддаємо шану усім, хто мужньо боронив та продовжує захищати рідну землю від нападників. У цей день, вітаючи українських захисників, разом з тим й вшановуємо пам’ять про наших героїв, які загинули у зоні АТО, віддаючи своє життя за волю майбутніх поколінь. Ми висловлюємо вдячність бійцям, які сьогодні зразковою службою гідно дотримуються українських бойових традицій. Честь і доблесть справжніх захисників Вітчизни наші батьки, діди та прадіди берегли протягом століть як святиню. Вам, загартованим у боях, відстоюючи ідеали миру, свободи й незалежності, вдалося зберегти твердість та незламність бойового духу. Бійці високомобільних десантних військ спроможні швидко реагувати на різноманітні загрози та виклики, виконувати завдання у надскладних умовах.

Тож у день вашого професійного свята прийміть найщиріші побажання здоров’я, щасливої долі, добра, професійних успіхів, благополуччя та мирного неба! Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*