Агрохолдинг «Мрія» займається відвертим криміналом

Скандальновідомий агрохолдинг «Мрія» продовжує «пресувати» селян, які, користуючись своїм законним правом, не мають наміру надалі  продовжувати співпрацю з безвідповідальними господарниками і відвертими авантюристами.

Конкретно – йдеться про людей, які живуть у різних селах Гусятинського, Монастириського та Бучацького районів  Тернопільщини. У свій час селяни уклали угоди про оренду їхніх земельних паїв з попереднім керівництвом агрохолдингу «Мрія». У кожного – по різному, але, приблизно, угоди ці за терміном завершились у 2015-2016-ому роках. І власники паїв підписали договори вже з іншими підприємствами – зокрема, з «Борщівською аграрною компанією».

Але це «відступничество» аж ніяк  не влаштувало нинішнє, вже «оновлене», керівництво агрохолдингу «Мрія», яке зараз очолює російсько-донецький засланець олігарха Ахметова – Саймон Чернявський. І «Мрія» (про це неодноразово писали українські видання) пішла шляхом відвертого обману, фальсифікацій та банального підкупу окремих посадовців.

Відстоюючи свої нібито «права», Чернявський та поплічники звернулись до комісії Мін’юсту – мовляв, нас ображають… Але документи, якими оперує у цій скарзі «Мрія» – підроблені. Йдеться про так звані «листи» (від селян і до селян) щодо продовження термінів оренди землі і, теж так звані, бо – неправдиві, відомості про надсилання і отримання цих «листів».

А задля легалізації свого «безпрєдєлу» агрохолдинг  вчергове знайшов «партнера» – фірму, яка здійснює державні реєстрації у Монастириську. Як вони діють? Зухвало і цинічно. Реєструють, без жодної згоди селян, договори на міфічні, вигадані лише Саймоном Чернявським, оренди паїв. Але махінатори не врахували головного – люди не такі вже й дурні, як вони собі думали. Коли інформація про аферу стала відомою, селяни пікетували монастириського «реєстратора» і навіть викликали поліцію, щоб зафіксувати факт явного шахрайства.

Зараз ситуація така – власники паїв категорично заперечують будь-яку подальшу співпрацю  з «Мрією», мають намір продовжувати оренду з «Борщівською аграрною компанією», і налаштовані (вже роблять це) виступати у суді проти агрохолдингу «Мрія», який займається земельним аферизмом і відвертим криміналом.Click to enlarge image IMG_7637.jpg

Click to enlarge image IMG_7637.jpg

 

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району