Через шахрайства з банківськими картками тернополяни втратили тисячні суми – ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОМАЦІЙНЕ БЮРО

Через шахрайства з банківськими картками тернополяни втратили тисячні суми

До співробітників Тернопільського відділу поліції вчора із заявами звернулися одразу двоє жителів обласного центру.  В 44-річного чоловіка з банківської картки зникло майже двадцять чотири тисячі гривень, а в 56-річної тернополянки –  майже десять тисяч. Обоє потерпілі стали жертвами шахраїв, пише поліція, передає ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ.

 

Як розповіли заявники, кошти пропали з електронних гаманців одразу після того, як до них зателефонували невідомі особи і, представившись співробітниками фінансової установи, в обох випадках – «Ощадбанку», попросили назвати реквізити карток нібито задля збереження коштів. Історії, які розповідали пройдисвіти жертвам, були ідентичні – начебто є спроби злочинців втрутитися в роботу банку, тому, аби зберегти кошти клієнтів, співробітники мають знати дані їхніх карток.

 

Попри чисельні застереження правоохоронців про те, що не варто розголошувати будь-яких конфіденційних даних, тернополяни зробили так, як їм сказали названі працівники банку. Як результат – тисячні суми втрачені.

 

За обома фактами шахрайств розпочато кримінальні провадження.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*