Чортків братиме участь у грантовому проекті

Міська влада, очолювана Володимиром Шматьком, активно співпрацюють з різними інституціями, в тому числі європейського рівня, задля поліпшення економічного, культурного, соціального рівня на території Чорткова,  про це пише сайт Чортківське Інформаційне Бюро.

Підтвердженням своєї рішучості у реалізації цих планів і завдань є вступ до Асоціаціїї “Енергоефективні міста України”, підписання у м. Єревані “Угоди мерів — Схід”, приєднання до Європейської ініціативи “Мери за економічне зростання (M4EG).
З моменту підписання цих важливих документів Чорткову відкрито доступ до кредитних, грантових ресурсів, що будуть спрямовані на розвиток території міста і покращання добробуту наших місцян.

Міський голова Володимир Шматько спільно з начальником відділу муніципального розвитку, інвестицій та енергоменеджменту Юлією Демкович провів робочу зустріч з депутатами міської ради, представниками медичних установ та закладів, активною громадськістю Чорткова. Проведення наради у такому форматі викликана необхідністю у стислі строки надати пропозиції по участі у новій ініціативі Європейського Союзу.

Європейською Комісією оголошено конкурс проекту «Мери міст у новаторських проектах в сфері економічного зростання”, якому можуть взяти участь громади з населенням до 150 тисяч жителів та об’єднані територіальні громади.
Метою ініціативи є підтримка мерів і муніципалітетів на місцевому рівні для співпраці їх бізнес секторів та громадянського суспільства для посилення місцевого економічного зростання, розвитку та створення робочих місць. Сума гранта від 500 до 1 млн. євро. Обов’язковою умовою є співфінансування місцевої влади на рівні 20 %.
Основні вимоги щодо написання проекту – чітко визначені пріоритетні напрямки розвитку та відповідні дії.

Зважаючи на те, що у Чорткові в майбутньому має бути госпітальний округ, очільник міста радився з представниками медицини щодо подання на конкурс ідеї створенню нового медичного закладу — діагностичного центру з якісним медичним обладнанням та необхідним кадровим забезпеченням.
Відкриття сучасного діагностичного центру у нашому місці дало б можливість створення нових робочих місць, виявлення захворювань на ранній стадії, що в свою чергу дало б економічне зростання. Люди працездатного віку мали б змогу обстежуватись у Чорткові, не витрачати час і додаткові кошти в обласних центрах для проведення необхідних процедур.

Ініціатива очільника міста щодо участі у конкурсі, в якому будуть змагатись більше 20 міст України, була одностайно підтримана присутніми.
Наступний етап – розробка і подання концепції на розгляд Комісії.
Якщо ця ідея буде підтримана Європейською Комісією, то така інвестиція у здоров’я наших жителів, надання медичних послуг на якісно новому рівні допоможе розвитку громади.

Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ.

 

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району