Дмитро Калиняк: “Коропецький футбольний турнір – унікальний”

Відбувся, певним чином ювілейний – 15-тий, футбольний турнір серед ветеранів (40+), присвячений пам’яті воїнів-афганців. Традиційно, головним організатором змагання, був директор Коропецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи Дмитро Калиняк.

Пан Калиняк, у розмові з журналістами, особливо наголошував на тому, що для Тернопільщини місцевий коропецький турнір, є, без сумніву, унікальним. Адже ніде в області не проводять подібних футбольних ветеранських баталій саме на великому полі.

У усіма цікавими подробицями ви дізнаєтесь про турнір, подивившись відео-інтерв’ю з, без перебільшення, цікавим співрозмовником Дмитром Калиняком. А розпочали ми розмову «не святковим» запитанням – «які проблеми виникають, коли організовуєш такий спортивний захід?»…

Дмитро Калиняк (і ви це вже чули у відео) висловлював глибокий жаль з того, що в нинішній економічній ситуації, діти не мають можливостей повноцінно займатись спортом. Але, попри усі фінансові труднощі, принаймні – у Коропці, влада і ентузіасти роблять максимум можливого, щоб все-таки залучати підростаюче покоління до фізичної культури.

Переконані, що на таких позитивних прикладах, які демонструє коропецька громада загалом, і Дмитро Калиняк зокрема, і буде збудована справжня потужна УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА.

Турнір завершився перемогою коропецької команди «Дністер». Срібні медалі отримали футболісти бережанської «Лисоні», а третіми і четвертими стали гравці-ветерани підволочиського «Збруча» і команди «Ветеран» з Козової.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів
 
 
Про філософа Барну, ксенофобію та куму Порошенка
 
 
Про цинізм Порошенка, дружбу з Садовим та дзвінок до Гриценка
 
 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району