Docudays UA 2017 стартував на Тернопіллі

У прес-центрі Українського дому “Перемога” 9 жовтня відбулася прес-конференція регіональних координаторів показів Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Тернопільській області: Володимира ХанасаЛеоніда Бицюри та Олександра Степаненка.
Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на blogspot.com.
XIV Мандрівний Docudays UA стартує на Тернопіллі 17 жовтня. Цього року найцікавіші документальні стрічки про права людини побачать мешканці понад 20 міст і сіл Тернопільщини.

Традиційно Мандрівний Docudays UA триватиме до 20 грудня й завітає до більшості районів Тернопільщини: Заліщицького, Бучацького, Чортківського, Гусятинського, Збаразького, ,Монастириського, Борщівського, Бережанського, Козівського, Підволочиського, Зборівського, Кременецького, Шумського. ГО “Творче об”єднання “Кінохвиля” влаштує справжнє свято любителям документалістики міста Тернополя. 3-5 листопада всі бачаючі зможуть переглянути 14 фільмів у Палаці Кіно. Так само окрема програма чекає жителів Кременця у Кременецькому краєзначому музеї.   Першим містом, де відбудуться покази, стануть  Заліщики.

Серед майданчиків для показів і обговорень фільмів – місцеві кінотеатри, будинки культури, школи та вищі навчальні заклади, музеї й креативні простори, книгарні, бібліотеки, обласний архів а також установи Державної кримінально-виконавчої служби України. Важливою складовою заходів є дискусії, під час яких глядачі матимуть нагоду поспілкуватися з режисерами стрічок, запрошеними правозахисниками, діячами культури тощо. Також в окремих містах  можна буде ознпайомитися з фотовиставками, філателістичною виставкою та трейлером фільму “Люди Дністра”.
У рамках Мандрівного Docudays UA запрошуємо всіх охочих узяти участь у конкурсі #ecooko в Instagram, присвяченому екологічним проблемам в Україні.
 
Головна тема цьогорічного фестивалю має назву «Чотири градуси» та присвячена проблемі зміни клімату й захисту довкілля.
З короткими анонсами і розкладом фільмів  14 Мандрівного фестивалю  з відкритими показами можна ознайомитися на його іменці за посиланнями http://traveling.docudays.org.ua/
Знимка Ольги Кушнерик
Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району