Два протилежних приклади ставлення до Дністра

Захищаючи Дністер від забруднення та антиекологічних прожектів «Укргідроенерго» щодо будівництва ГЕС, учасники коаліції «Агромайдан» здійснили агітаційний сплав річкою, і упродовж водної експедиції зустрічались з багатьма однодумцями. Була серед них і міський голова райцентру Заліщики Алла Квач.

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Під час спілкування пані Алла наголосила, що для влади Заліщиків зараз одним з головних є завдання – реконструювати очисні споруди, аби вода Дністра не потерпала від стічних викидів. Очільниця міста розповіла, що існуючі очисні системи працюють без капітального ремонту 22 роки і вже вичерпали свій термін ефективної придатності. Тому, не гаючи часу, Заліщицька міська рада провела технічне обстеження і, за його результатами, замовила виготовлення проектно-кошторисної документації з реконструкції місцевих очисних споруд.

Якщо у Заліщиках дивляться у майбутнє, дбають про перспективу і намагаються убезпечити українську перлину – річку Дністер, то протилежно-негативний приклад демонструє агрохолдинг «Мрія». Тільки один факт з його жорстокого ставлення до навколишнього середовища – у селі Товстеньке Чортківського району крохмальний завод агрохолдингу розкидає шкідливі відходи виробництва – де прийдеться. Отрута просочується у воду річки Збруч, а вже з неї – потрапляє до Дністра.

Потерпають від «крохмальної зарази» і мешканці Товстенького, які вже давно б’ють на сполох з приводу екологічного лиха, що його спричиняє «Мрія».

Але генеральний директор агрохолдингу Саймон Чернявський традиційно вдає з себе глухонімого і продовжує труїти все навкруги.

З одного боку – конструктивна державницька позиція керівників міста Заліщики, а з іншого – злочинна екологічна байдужість очільників агрохолдингу «Мрія». В Одесі у таких ситуаціях влучно кажуть:»Відчуйте різницю…»

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блoгеры стaнoвятся oпaснее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвські пaцaни рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району