Двоє тернополян зберігали вдома небезпечну зброю – ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОМАЦІЙНЕ БЮРО

Двоє тернополян зберігали вдома небезпечну зброю

За зберігання у міській квартирі кулемета та протитанкoвої гранати два тернополянина засуджені до реальної міри покарання.

Тернопільський міськрайонний суд, погодившись із позицією прокурора, призначив покарання у виді 4 та 3 років позбавлення волі за ч.1 ст. 263 КК України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) двом тернополянам, котрі зберігали у міській квартирі вогнепальну зброю, привезену з АТО, пише прес-служба прокуратури Тернопільської області, передає ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ.

   Встановлено, що двоє громадян, один з яких раніше судимий за хуліганство, зберігали за своїм тимчасовим місцем проживання у м. Тернополі вогнепальну зброю –ручний кулемет конструкції Калашникова та боєприпаси – реактивну протитанкову гранату та 91 патрон. Ймовірно, зброю вони привезли зі Сходу України, оскільки перебували в АТО 2 роки тому.
   Процесуальне керівництво та підтримання державного обвинувачення у суді у кримінальному провадженні за ч.1 ст.263 КК України здійснювалось прокуратурою Тернопільської області.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*