Іван Курницький : «У Коропці традиції продовжуються»

У селищі Коропець Монастириського району Тернопільщини, вже вп’ятнадцяте, відбувся ветеранський футбольний турнір, присвячений пам’яті воїнів-афганців. Тому ці змагання  і ветеранські, що у них взяли участь футболісти, яким по віку вже «за сорок». Для прикладу – найстаршому гравцю турніру – Ігорю Дуді з команди «Дністер» – виповнилось вже 63 роки. І нічого… Бігає. Та ще й як… Саме команда «Дністер» з Коропця у фіналі виграла 2-0 у суперників з Бережан, і стала переможцем турніру, який останнім часом набув такої  доброї слави, що з’їжджаються на нього відомі в краї люди.

Зокрема, колишній голова Монастириської райдержадміністрації, Тернопільської обласної держадміністрації Іван Курницький, розмірковуючи про футбол, згадував добрим словом і про нинішніх, теж присутніх на матчах, керівників Монастирищини Володимира Данилюка і Степана Бойка… Для Івана Курницького коропецька земля – мало не свята….

Першими на турнірі стали футболісти-ветерани з Коропця, срібну медаль вибороли бережанці з команди «Лисоня», а третіми і четвертими визначились хлопці з підволочиського  «Збруча» і козівського «Ветерана». За сприяння надійного партнера турніру – фірми «Укрнафтогаз, яку представляв Петро Кіндрат – наступні футбольні змагання коропівчани планують провести на Покрову, у жовтні, і присвятити їх  доброчесній славі воїнів УПА.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району