Ключовим завданням в умовах децентралізації є створення максимальних можливостей для надання якісних та доступних медичних послуг

Вважає голова обласної ради Віктор Овчарук.
Триває нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування, що організовує Українська асоціація районних та обласних рад у Затоці. Як зазначалось раніше, сьогодні, 12 вересня, тема дня форуму – «Актуальні галузеві реформи: освіта та медицина». Голова обласної ради, віце-президент Асоціації   Віктор Овчарук модерує дискусію, присвячену реформі охорони здоров’я усіх рівнів – «Реформа системи охорони здоров’я: роль місцевого самоврядування у наближенні медичних послуг до людей».
Зокрема, йдеться про первинну і  вторинну ланки медицини та формування спроможної мережі надання медичних послуг.
Під час обговорення медичної реформи виступали представники міністерства охорони здоров’я, директорату медичних послуг міністерства охорони здоров’я України, експерти з питань реформування системи охорони здоров’я, керівники органів місцевого самоврядування тощо.
Очільник Тернопільської області зазначив: “Важливість обговорюваних сьогодні питань поза будь-яким сумнівом, адже від впровадження медичної реформи залежить здоров’я громадян, а відтак майбутнє країни. І це не високі слова. За ними життя українців. Ключовим завданням в умовах децентралізації є створення максимальних можливостей для надання якісних та доступних медичних послуг. Разом з тим сама реформа децентралізації дала можливість, стала поштовхом для реалізації позитивних змін в галузі охорони здоров’я краю. Первинний рівень медичної допомоги – це основа системи охорони здоров’я області, відтак практичне втілення реформи розпочато саме з первинки”.
Також Віктор Овчарук говоив про реалізацію ліків по Програмі “Доступні ліки”, про вторинну ланку медицини та формування спроможної мережі надання медичних послуг в області, а також вказав і на проблемні питання.
“Хочу ще раз наголосити, що саме завдяки реформі фінансової децентралізації, яка забезпечує перевиконання місцевих бюджетів усіх рівнів та спільній позиції депутатського корпусу і виконавчої гілки влади вдалось багато зробити в галузі охорони здоров’я нашого краю. Разом з тим, переконаний, що необхідно поліпшити комунікацію між центральними та місцевими органами влади для вирішення нагальних проблем впровадження реформи охорони здоров’я на місцях “, – зазначив очільник Тернопільської області.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району