На Чортківщині відкрили оновлений Центр обслуговування платників – ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

На Чортківщині відкрили оновлений Центр обслуговування платників

В урочистій атмосфері у присутності платників податків, представників громадських та підприємницьких організацій, засобів масової інформації та працівниками Чортківської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області голова райдержадміністрації Михайло Сташків спільно із головою районної ради Віктором Шепетою та начальником Чортківської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області Русланом Цвігуном перерізали сьогодні, 21 вересня, символічну стрічку при вході до Центру обслуговування платників, який розташований на 1 поверсі, в лівому крилі адмінбудинку.

Повідомляє сайт ЧОРТКІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на сайт РДА.

«Вважаю, що податкова служба повинна створити для платників податків такі умови, аби вони в одному приміщенні, такому, як ми відкрили сьогодні, отримали майже всі послуги, які надають податківці, – сказав під час урочистого відкриття центру Михайло Федорович. – Перед усіма податківцями  поставлене завдання перетворити податкову службу в сервісну. І один з найважливіших кроків у цьому плані – Центри з обслуговування платників», – додав керівник району Михайло Федорович.

Михайло Сташків висловив переконання, що такі новації від податкової сприятимуть зростанню податкової культури наших громадян та допоможуть представникам бізнесу економити власний час.
Стануть у нагоді відвідувачам й інформаційні стенди, на яких розміщені взірці податкової звітності, роз’яснення окремих норм податкового і митного кодексу та інших дозвільних документів, реквізити бюджетних рахунків необхідні для сплати.
Головний податківець Чортківського краю Руслан Цвігун висловив сподівання, що підприємці оцінять кроки назустріч, зроблені податковою службою, і  будуть своєчасно і в повному обсязі сплачувати податки. А якісне покращення обслуговування платників сприятиме поліпшенню іміджу податкової служби, зокрема, і формуванню високої податкової культури в суспільстві в цілому.
Продовжуємо працювати для людей!

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки