На Гусятинщині нетверезий злодій забув, де сховав “здобич” – ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОМАЦІЙНЕ БЮРО

На Гусятинщині нетверезий злодій забув, де сховав “здобич”

 

Яке залишило, таке вкрало перефразована народна мудрість описує випадок, що стався у Трибухівцях Гусятинського району. Один випивака до ранку засидівся в місцевій забігайлівці, а інший в той час виходив звідти. От і взяв велосипед, залишений односельцем, пише ГУСЯТИНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на ГУ НП в Тернопільській області.

До правоохоронців потерпілий звернувся вже надвечір із заявою про викрадення велосипеда, яке сталося о шостій годині ранку. Раніше не міг, бо через надмірну дозу спожитого алкоголю довго пригадував, куди ж подівся його двоколісник.

Поліцейські встановили особу того, хто спокусився на чуже – односелець потерпілого, раніше неодноразово судимий за майнові  злочини. Чоловік зізнався, що їхав на чужому велосипеді, але додому тягнути його не став, бо родичі сварять за подібні злодійські витівки. От і заховав двоколісник. Проте куди – пригадати не може, бо теж був нетверезий.

Деталі та обставини кримінального випадку доведеться з’ясовувати поліцейським. Вони вже розпочали кримінальне провадження  за частиною першою статті 185 ККУ.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*