На Тернопільщині рекомендують утриматися від «московського» Хресного ходу (ВІДЕО) – ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

На Тернопільщині рекомендують утриматися від «московського» Хресного ходу (ВІДЕО)

Традиційна «година правдивої інформації» відбулася цієї неділі в Тернопільському обласному відділенні Всеукраїнського об’єднання ветеранів.

З-поміж низки емоційних дискусій особливу увагу акцентували на викликах, які постають через проведення Всеукраїнського Хресного ходу,  завершальний етап якого відбудеться 28 липня у Києві. Організатором, як відомо, є Українська православна церква Московського Патріархату.

За словами Олександра Варакути, Голови Тернопільської обласної організації ВГО «Спілка офіцерів України», називаючи речі своїми іменами, треба розуміти, що проти України йде духовна, економічна та інформаційна війна.

Павло Сливка, Голова Тернопільського обласного відділення «Всеукраїнського об’єднання ветеранів» вважає, що свідомістю частини українців маніпулюють. В цьому контексті він наводить слова Збігнева Бжезинського: «Якщо 20% жителів країни в духовному сенсі підпорядковані церкві, центр якої знаходиться в іншій країні – вони не можуть побудувати повноцінної Держави».

Учасники зібрання звернули увагу на те, що в час, коли Україна всіма силами намагається здолати внутрішню кризу, і досягти спокійного, розміреного життя – зовнішній вплив іншої держави в тому числі і з використанням релігійної складової, може бути використаний для загострення суспільно-політичної ситуації.

«Приватні особи спеціально відслідковують траси. На них з’являються машини з невідомими людьми спортивної статури. І треба розуміти, що тут задіяна пропаганда ФСБ і Москва хоче зробити нам провокації. В умовах гібридної війни можуть і під’їзди підривати, і державні установи, – висловлює занепокоєння Василь Фіялка, заступник Голови Тернопільського обласного відділення «Всеукраїнського об’єднання ветеранів». – Попівське кодло поведе тернопільських людей. Тому потрібно людей попередити, що вони є злочинці і грають на руку агресора».

Таким чином жителів Тернопілля, які мають намір вирушити у столицю на завершальну стадію Хресного Ходу просять утриматися від поїздки, а в разі участі – усвідомлювати ризики та небезпеки, на які наражають себе та оточуючих.

 

За словами Богдана Городецького, громадсько-політичного діяча Тернопільщини, на жаль не всі учасники Хресного Ходу усвідомлюють небезпеку. «Їм треба розповідати – що ви йдете проти своїх братів і можете зробити такий клімат, що може бути якесь нещастя. Вони можуть наразити на небезпеку самі себе і оточуючих. Як станеться, не дай Боже, яке-небудь нещастя, що принесе нам Рускій мір, то ми маємо ставати на захист наших вулиць, домівок і Батьківщини», – підсумовує Богдан Городецький.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*