На Тернопільщині відбувся семінар для учасників АТО – ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОМАЦІЙНЕ БЮРО

На Тернопільщині відбувся семінар для учасників АТО

Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО відбувся 20 липня в Борщівському районному центрі зайнятості. На даному заході присутні обговорили чимало проблемних питань, що виникають під час соціальної та професійної адаптації демобілізованих учасників АТО, повідомляє ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Зокрема, про послуги, що надаються демобілізованим учасникам АТО та перспективи їхнього працевлаштування розповіла заступник директора Борщівського РЦЗ Олена Тарабан.

Інформацію про умови призначення пенсій, механізм зарахування в загальний стаж роботи періодів перебування в АТО, як саме визначається мінімальний страховий внесок та про добровільну участь у сплаті єдиного внеску повідомила заступник начальника Управління Тетяна Черноусова.

На важливості отримання учасниками антитерористичної операції соціальної та психологічної підтримки наголосила директор Борщівського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Ірина Стягар. Також у рамках семінару мова йшла про надання допомоги з урахуванням визначених потреб, а також можливості оздоровлення дітей військовослужбовців.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*