На Тернопільщині змінять стандарти дорожніх знаків

На інформаційно-вказівних знаках розміщуватимуть не лише назви міст, але й номери доріг по національній та міжнародній класифікації.

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області замінить інформаційно-вказівні знаки, повідомляє Depo.Хмельницький, передає ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ.

“У 2017 році усі інформаційно-вказівні знаки підлягають заміні, згідно ДСТУ № 4100:2014 Додаткова інформація допоможе водіям краще орієнтуватися під час здійснення руху”, – йдеться у повідомленні служби автодлору Тернопільщини.

За словами начальника відділу організації та безпеки дорожнього руху Андрія Грегоращука, білими буквами на червоному тлі будуть вказані номери міжнародних та національних доріг. Чорними на жовтому – регіональних та територіальних. Білими літерами на синьому фоні – обласних та районних автошляхів. На зеленому фоні білими літерами будуть вказані європейські коридори.

“Для уникнення порушень безпеки дорожнього руху також вводиться заборона на розміщення на дорожніх знаках повідомлень, які мають ознаки реклами”, – додав Андрій Грегоращук.

Вартість одного знака коливається від 400 до 600 грн, залежно від розміру. На усі матеріали, які використовує цех, видаються сертифікати якості. Перевірку здійснюють фахівці ДНТЦ “Дорякість”

За 11 місяців цього року цех, де працює п’ять спеціалістів, виготовив 4000 та реставрував 68 знаків.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району