На Тернопільщині відбувся обласний Чемпіонат з велосипедного туризму

Завершився ІІІ-тій Чемпіонат Тернопільщини 2017 року серед юнаків, знавців спортивного туризму з виду «велосипедний туризм». Захід відбувся у рамках  в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах», присвячений винахіднику, благодійнику, першому президенту Українського інституту Америки Володимиру Джусу, про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

Цьогоріч, ІІІ-й Чемпіонат Тернопільщини з велосипедного туризму відбувся на теренах Збаразького району, в урочищі Годнівщина, на околиці села Чернихівці.

Як розповів завідувач організаційно-масового відділу обласного центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Роман Романишин, три дні змагальницького темпу загострювали бойовий дух і додавали наснаги. 26 квітня, відразу після відкриття, учасникам довелося кріпити вантаж до велосипедів, щоб поборотися на «комплексній дистанції», у яку входять види: «фігурне водіння велосипеда», «велокрос», «тріал» (велосипедного чемпіонату).

На дистанції з велосипедного туризму відбулися виступи у виді «фігурне водіння велосипеда» на «комплексній дистанції».

На велосипедному чемпіонаті за підсумками у «комплексній дистанції» особисту перемогу здобули серед дівчат: І місце Софія Сиримула – м.Збараж, відповідно ІІ і ІІІ місця – Вікторія Соколовська (м. Почаїв) та Мар’яна Сташків (м. Тернопіль). Серед хлопців І місце повіс Віталій Шумайко (м.Збараж), ІІ і ІІІ місця, відповідно, – Максим Мацикур з Тернополя та Федорчук Володимир з Почаєва.

На «комплексній дистанції» у командному заліку перше місце посіла команда міста Збаража, а ІІ і ІІІ здобули команди Тернополя та Почаєва.

Учасники Чемпіонату з велосипедного туризму демонстрували свої вміння на довгій командній дистанції «велоралі». Найкращий результат виборола команда міста Збаража, ІІ сходинку посіла команда міста Почаєва.

Окрім цього, організатори змагань – Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директор Оксана Пшенична), подбали і про творчий розвиток та дозвілля учасників: відбувалися конкурси «слеклайну» і «першої домедичної допомоги».

Переможцями і призерами цьогорічного велосипедного Чемпіонату серед юнаків стали команди: Збаразького району (керівник-тренер Ігор Попович), міста Почаєва (керівник-тренер Ірина Гуцул), м.Тернополя (керівник-тренер Катерина Білоус), які посіли відповідно I, II і III загально-командні місця.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району