На Тернопільщині запрацює ще одна місцева пожежна команда – ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

На Тернопільщині запрацює ще одна місцева пожежна команда

У селі  Ілавче Іванівської об’єднаної територіальної громади Теребовлянського району невдовзі запрацює місцева пожежна команда.

Повідомляє ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на сайт ТОДА.

Хід та якість будівельно-монтажних робіт безпосередньо на місці перевірив голова райдержадміністрації Юрій Ништа разом із начальником Теребовлянського районного відділу УНСНС в Тернопільській області Русланом Гнатяком. Оглянули внутрішні роботи, які на завершальному етапі, а також зовнішні. Наразі робітники доводять до ладу фасад. Окремо керівники обговорили питання благоустрою території, зокрема встановлення загорожі та укладання бруківки.

За словами голови Іванівської об’єднаної територіальної громади Руслана Шафрановича, в даному приміщенні окрім місцевої пожежної команди заплановано також розмістити комунальне підприємство. Юрій Ништа позитивно оцінив таку ініціативу, адже у разі виникнення небезпеки дві вказані служби працюватимуть пліч-о-пліч, допомагаючи одна одній.

Підсумовуючи результати інспектування, очільник району та керівник рятувальної служби наголосили на прискоренні робіт, щоб встигнути у визначені терміни, адже за прогнозами, пожежна команда має запрацювати вже 3 жовтня цього року.

«Хотілось би пришвидшити ремонті роботи. Люди чекають на відкриття, тому завдання влади зробити все, щоб заклад вчасно відкрив свої двері для жителів громади. Це в першу чергу запорука збереження їх життя і майна», — зауважив Юрій Ништа.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

 

 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки