Навчальні заклади Шумська отримали нове спортивне обладнання – ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Навчальні заклади Шумська отримали нове спортивне обладнання

Спорт – це здоров’я, краса і сила.

Важливим у процесі навчання дітей є уроки фізичної культури. Адже спорт відіграє велику роль у розвитку дітей. Він розвиває фізично, привчає до дисципліни, тренує витривалість і силу духу. Важливою умовою функціонування системи фізичного виховання у навчальному закладі є матеріальна база. Лише тоді можна дати учням необхідне навантаження, підійти диференційовано до кожного, підтримати його інтерес протягом усіх занять.

Повідомляє сайт ШУМСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на міську раду.

Відділ освіти, молоді та спорту Шумської міської ради для навчальних закладів закупив сучасний спортивний інвентар та необхідне обладнання для занять фізкультурою.

Спортивні зали поповнилися наборами скакалок, гімнастичних палиць, фішок, наборами для бадмінтону, волейбольними сітками, наборами для гри у теніс, м’ячами (волейбольними, футбольними, футзальними, баскетбольними). Для трьох навчальних закладів були закуплені тенісні столи (Шумської ЗОШ I-III ст.№1, Літовищенського НВК, Биковецького НВК).

Новий спортивний інвентар дозволяє залучати більшу кількість дітей до занять фізичною культурою та спортом, розвивати спортивні таланти та вести здоровий спосіб життя.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки