Нове обладнання – у сільську амбулаторію

Багато добрих справ зробив для нашого району благодійний фонд «Світ дітей», який очолює Любов Цицик. Зовсім недавно допомогу від нього отримали юридичні установи міста Теребовлі, і ось новий солідний подарунок, спрямований на покращення медичного обслуговування територіальних громад району. Благодійний фонд залучив донорські кошти на цей раз для придбання діагностичного обладнання на суму 50 тисяч гривень.

Повідомляє сайт ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на РДА.

Таким чином керівництво Фонду відгукнулося на прохання очільника Теребовлянського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Степана Кундрата посприяти у покращенні діагностичної роботи, застосуванні лабораторної діагностики. Адже наявність такого обладнання означає можливість виявлення серйозних захворювань ще на ранньому етапі. Зрозуміло, що наявність такого обладнання є дуже актуальною і потрібною, бо ж цей медичний структурний заклад утворений зовсім недавно – на початку нинішнього року.

І ось цими днями таке лабораторне обладнання Фонд спрямував у наш район. Його доставили до Ладичинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Відтепер лабораторія амбулаторії отримала можливість користуватися сучасним бінокулярним мікроскопом з підсвіткою, медичною центрифугою та фотоелектрокалориметром.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району