Одинадцятикласники стріляли з автомата

Для учнів 11-их класів розпочалися навчально-польові збори, організовані в рамках вивчення предмету «Захист Вітчизни». Самі збори триватимуть три дні.

Повідомляє сайт ЗАЛІЩИЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Одинадцятикласники разом з учителями Захисту Вітчизни і методистом районного науково-методичного кабінету Ярославом Марчуком відвідали Чортківський стрілецький полігон, де з метою практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок, набутих учнями на заняттях з предмету «Захист Вітчизни» проводилися навчально-польові збори. Одним із важливих складових елементів є відпрацювання вправи стрільби з автомата Калашникова. 100 учнів навчальних закладів району мали змогу не лише закріпити отримані на уроках знання, а й поспілкуватися з захисниками України. Проведені заходи спрямовані на військово-патріотичне виховання та формування національної самосвідомості юнаків. Стрільби проходять за належної підтримки народного депутата України Олега Барни.

 

Відряджаючи учнів і педагогів на стрілецький полігон, начальник відділу з питань освіти, молоді і спорту Надія Підгребя висловила впевненість у тому, що юнаки і дівчата гідно виконуватимуть поставлені перед ними завдання та з честю проходитимуть навчально-польові збори, адже в загальноосвітніх закладах району виховуються справжні захисники Батьківщини.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району