Петро Кіндрат: “Завжди буду підтримувати рідний Коропець”

Селище Коропець Монастириського району Тернопільщини – знову прогриміло, у позитивному сенсі, на всю область, а то й – на всю Україну. У Коропці відбувся футбольний турнір, присвячений пам’яті воїнів-афганців. Турнір – ветеранський. У ньому брали участь футболісти, яким вже «перевалило» за 40 років. Змагались команди з Козової(«Ветеран), з Бережан(«Лисоня»), з Підволочиська(«Збруч») та місцевий коропецький «Дністер». Ця футбольно-ветеранська традиція настільки міцна, що турнір відбувається вже 15-тий рік поспіль.І упродовж цих років незмінним помічником змагань гідно виступає фірма «Укрнафтогаз».

Віце-президент компанії «Укрнафтогаз» Петро Кіндрат, який постійно переймається місцевими подіями, бо походить з Коропця, підкреслив, що його фірма і надалі не полишатиме підтримку не тільки цього футбольного турніру, а й інших заходів, пов’язаних з патріотичною згадкою про людей, котрі захищали і зараз продовжують захищати рідний край.

Олімпійський принцип – головне участь, але конкретний результат теж багатьох уболівальників цікавив… Козівчани стали останніми, на третьому місці – підволочиський «Збруч», а у фіналі зішлися коропецький «Дністер» і бережанська «Лисоня». Гра була дуже напруженою, войовничою(якщо не сказати – жорсткою), але місцеві все-таки упевнено перемогли. «Дністер»-«Лисоня» – 2-0. Наступний турнір організатори мають намір провести у жовтні, вшановуючи пам’ять воїнів УПА.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району