Петро Порошенко відкрив школу у Соколові та подарував учням комп’ютерний клас (ФОТО)

Новозбудовану загальноосвітню школу І-ІІ ступенів відкрили у Соколові, що на Теребовлянщині. На відкритті 11 січня був присутній Президент України Петро Порошенко. Глава держави подарував учням комп’ютерний клас.

Як зазначив очільник області Степан Барна, такі освітні проекти сприяють всебічному розвитку  учнів та формуванню світогляду свідомого громадянина.

Президент України побажав школярам та педагогам натхнення до навчання, досягнення результатів та зростання у патріотичному дусі.

Наприкінці урочистостей із колядками виступили творчі колективи, несучи радісну звістку Різдва.

Нагадаємо, нова школа у Соколові розрахована на 126 учнів. Будівництво закладу розпочали ще у 1991 році, та припинили у 1996 році. Дотепер у селі була лише початкова школа у двох приміщеннях. Там не було ні спортзалу, ні актового залу, не підвели електричне опалення. А після 4-го класу діти їздили на навчання у селі Надрічне.

У селі позитивна динаміка народжуваності, тому завершення нової школи було особливо актуальним проектом. Його включили у робочий проект Стратегії регіонального розвитку. На будівництво школи із державного фонду виділили 5010,3 тис. грн та з місцевого бюджету 556,7 тис. грн.

У результаті створили належні умови для освіти учнів села. У школі є звичайні навчальні кімнати, спеціалізовані класи із лабораторіями для уроків хімії та фізики, сучасний спортзал, простора шкільна бібліотека. Також нова школа прийме нових педагогів – створили 8 нових робочих місць.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів
 
 
Про філософа Барну, ксенофобію та куму Порошенка
 
 
Про цинізм Порошенка, дружбу з Садовим та дзвінок до Гриценка
 
 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району