Прем’єр-міністр України пересвідчився у темпах та якості ремонту однієї із основних автомагістралей Тернопільщини

Тернопільщина продовжує впевнено йти, задекларованим головою обласної адміністрації Степаном Барною, шляхом – ремонт основних автомагістралей відбувається потужним темпом. Цей напрямок в роботі нашої області відповідає вектору, визначеному на загальнодержавному рівні. В рамках робочої поїздки трьома областями України Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оглянув 306 кілометр дороги державного значення М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече, де активно ведуться ремонтні роботи, про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

Власне, у тому, що ремонт однієї із основних транспортних артерій Тернопільської області відбувається максимально потужними темпами, і при цьому велика увага приділяється якості робіт, Володимир Гройсман переконався особисто. Під час огляду даної автодороги у нього не виникло зауважень.

«Завдяки нашій співпраці та наполегливості ще торік нам вдалося вийти на ямковий ремонт доріг, – зазначив Прем’єр-міністр під час огляду дороги. – Наразі уже дві третини робіт по багатьох областях завершені. Цього ж року ми перейшли на збільшення фінансування на ремонт доріг. Але хочу підкреслити, що ще дуже багато потрібно зробити. Я переконаний, що при такому підході за кілька років ми вже зможемо вийти на зовсім іншу якість українських доріг. Наразі ж важливі якісні технології, якісні матеріали і максимально ефективне використання ресурсів».

Знаковим є те, за словами Володимира Гройсмана, що торік на ремонт доріг лише у Тернопільській області було виділено 200 мільйонів гривень. Цього ж року ця цифра зросла втричі й становить 600 мільйонів гривень. «У планах також внести пропозицію на розгляд парламенту, щоб розпочати більш масштабний ремонт дороги Львів-Тернопіль-Хмельницький-Вінниця-Умань-Одеса. Адже це дуже важлива магістраль для України в цілому», – підкреслив Прем’єр-міністр України.

Водночас, як вкотре наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна, в області ремонт доріг визначено одним із пріоритетних завдань на найближчі роки.

«Враховуючи те, що сьогодні умови значно покращилися, нам вдається добре попрацювати в напрямку реалізації проекту щодо будівництва дороги у напрямку Тернопіль-Дубно. Ця ділянка дороги є однією із найдовших на території області й однією із найбільш важливих. Щонайменше 17 тисяч одиниць транспортних засобів проходить за добу по цій дорозі. Станом на сьогодні ми маємо 128 млн. грн. із державного бюджету, 128 млн. грн. – це кредитні кошти і 58 млн. грн. – це перевиконання індикативних платежів митних зборів. Ці всі кошти будуть спрямовані на ділянку дороги Тернопіль-Дубно. Важливо, що ми маємо у цьому підтримку держави, зі свого ж боку комбінуємо різні джерела фінансування. Саме тому сьогодні кожен світловий день має бути використано максимально ефективно, щоб досягти поставленої мети», – зазначив Степан Барна під час огляду автошляху.

За словами, керівника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдана Юлика, протяжність дороги Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече територією Тернопільської області складає 80,6 км. У 2015-16 роках було відремонтовано ділянку протяжністю 7,91 км. З початком сприятливих погодних умов ремонтні роботи відновилися. Наразі, за словами Богдана Юлика, у найближчих планах відремонтувати наступні 35 км – фінансування на даний відрізок є.  «Щоб відремонтувати дорогу М-19 повністю, потрібно дофінансувати ще 28 км дороги, а це близько 280 мільйонів гривень. Наразі на даній ділянці дороги триває поточний середній ремонт. На об’єкті задіяно – 33 одиниці техніки, щоденно працюють понад 60 робітників», – уточнив він.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району