Про стан ремонту автомобільних доріг у області та інше йшлося під час відеонаради

Відбулася чергова відеонарада під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни.

Пише сайт Гусятинське Інформаційне Бюро з посиланням на Гусятинську РДА.

 Участь у нараді від Гусятинського району взяли голова райдержадміністрації Віталій Батіг, голова районної ради Василь Бойчук, перший заступник голови РДА Ігор Гайдук, представники Гусятинської, Васильковецької та Коцюбинської об’єднаних територіальних громад, керівник  дорожнього пункту та окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

Для обговорення були винесені такі питання:  про організацію проведення навчального збору з загонами територіальної оборони (ТрО) на базі Чортківського об’єднаного міського військового комісаріату;  про стан ремонту автомобільних доріг у області; про зміни у законодавстві щодо проведення будівничої діяльності; про хід проведення зовнішнього незалежного оцінювання у області та різне.

Після відеонаради  голова райдержадміністрації Віталій Батіг провів нараду з присутніми. Відповідальні виконавці доповіли про стан виконання в районі, піднятих під час відеонаради, питань.

Зокрема, Коцюбинський сільський голова ОТГ Іван Воробець доповів, що у сільській раді налагоджено облік призовників та військовозобов’язаних, проводяться бесіди щодо вступу бажаючих в загони територіальної оборони. Що стосується ЗНО, то у Коцюбинецькій ЗОШ немає випускного (11) класу.

Керівник Гусятинського дорожнього пункту Дмитро Колтуцький повідомив, що з 12 по 16 червня 2017 року Гусятинським ДРП планується виконання ремонтних робіт на автодорозі Тернопіль – Скалат – Жванець (ділянка від автобусної зупинки с.Постолівка-Раштівці-Малі Бірки в сторону смт.Гримайлів).

Також заслухано інформацію інших учасників наради.

Джерело: Гусятинське Інформаційне Бюро.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району