«РОЗУМНА СИЛА» провела з’їзд і прозвітувала про плани на 2017 рік

26 січня відбувся другий етап ІІ позачергового з’їзду політичної партії «РОЗУМНА СИЛА», на якому було підбито підсумки партійної діяльності в минулому році та визначено план роботи на 2017 рік.

Делегати з’їзду ухвалили рішення щодо участі «РОЗУМНОЇ СИЛИ» в перших виборах сільських, селищних старост у Бердянському районі Запорізької області, що відбудуться 12 березня 2017 року.

Голова партії Олександр Соловйов акцентував увагу однопартійців на основних завданнях, які необхідно реалізувати для розвитку політичної сили.

«Результати перших для «РОЗУМНОЇ СИЛИ» виборів показують, що навіть за умов конкуренції та боротьби між різними партіями за владу, ми маємо велику кількість однодумців, готових підтримати нас у досягненні спільної мети – виведенні нашої держави з політичної, економічної та соціальної кризи», – заявив Голова партії Олександр Соловйов.

Тому основним завданням для забезпечення подальшої політичної діяльності «РОЗУМНОЇ СИЛИ» є продовження партійного будівництва. Так, до 1 березня Генеральна Рада партії має забезпечити формування організацій у всіх областях України, а до 1 червня – в районах та обласних центрах і містах обласного значення.

У ході з’їзду були внесені редакційні зміни до Статуту партії та склад її керівних органів. Максим Ленко склав свої повноваження з посади Першого заступника Голови партії. Згідно з рішенням з’їзду, цю посаду обійняв Сергій Панадій. У своїй промові він наголосив на необхідності відкриття представництв «РОЗУМНОЇ СИЛИ» в усіх регіонах України та співпраці з місцевими активістами та однодумцями.

«Зі свого боку, керівництво партії гарантує всіляку підтримку партійних організацій на місцях. Я переконаний: сформувати потужну політичну силу можна лише за мушкетерським принципом, коли один за всіх та всі за одного», – наголосив Сергій Панадій.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району