Ще один будинок міста Чорткова капітально відремонтують

Міською владою докладаються максимальні зусилля для приведення в належний стан усіх територій міста, особливо центральної частини Чорткова.
З цією метою розпочато капітальний ремонт горищного даху і фасадів багатоквартирного житлового будинку, що по вул. Шевченка 36, про це пише сайт Чортківське Інформаційне Бюро.

Усі роботи, що будуть проводитись, направлені на максимальне автентичне збереження існуючого історичного вигляду будівлі.

З метою контролю за виконанням поставлених завдань міський голова Володимир Шматько спільно з начальником відділу ЖКГ, благоустрою та інфраструктури Василем Воціховським, начальником відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва Уляною Глущук побували на цьому об’єкті, де розпочато відповідні ремонтні роботи.
Наразі здійснюється перекриття даху будівлі та заміна вікон.

Надійність і довговічність для даного будинку буде забезпечено одночасним виконанням вимог до матеріалів, конструктивних і об’ємно-планувальних рішень, розрахунків, контролю за якістю робіт при виготовленні конструкцій та їх зведенні, а також дотриманням правил технічної експлуатації, нагляду і догляду за конструкціями.

Замовнику проекту КП “Чортків – дім” в особі начальника цього комунального підприємства Галини Олійник очільник міста доручив здійснювати постійний контроль за ходом проведення капітального ремонту будинку відповідно до існуючих будівельних норм.

Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМ

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району