Степан Барна: Данило Галицький ввійшов у історію, як символ відродженої України та незворотності нашої перемоги – ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Степан Барна: Данило Галицький ввійшов у історію, як символ відродженої України та незворотності нашої перемоги

Війна сьогодні відбувається не лише на Сході держави, а й у свідомості кожного українця. І неабияк важливо розширити рівень нашого світогляду за рахунок історичного надбання та героїзму наших славний предків. Про це наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час прес-конференції, присвяченій створенню художньої кінострічки відомого українського режисера Тараса Химича «Король Данило».

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

«На так давно нам презентували фільм про боротьбу українців у застінках ГУЛАГу. Сьогодні ж маємо можливість поринути у ще одну сторінку історії українського народу, датовану 13-им століттям.  Історична постать, король Данило Галицький зумів об’єднати половину тодішнього середньовічного світу довкола захисту своєї землі від східної загрози. Він ввійшов у історію як справжній символ відродженої Русі-України та незворотності нашої перемоги», — зазначив Степан Барна.

Процес зйомок фільму наразі триває. Готуються декорації, організатори планують створювати локації по всій країні, аби показати, що Данило Галицький прагнув побудувати державу, яка б охоплювала всю територію сучасної України. Обіцяють, фільм буде видовищним і захоплюючим. Таким, що доноситиме позитив перемоги. Данило Галицький мріяв про велику Україну і зміг стати королем у найнесприятливіших умовах, більше того — розширити кордони своєї держави. Як саме це відбувалося — демонструватиме фільм.

«Сьогодні ми маємо унікальну можливість долучитися до створення оригінальної кінострічки. Спільними зусиллями ми зможемо передати дух нашої цікавої та героїчної історії», — підкреслив очільник області.

Нагадаємо, «Король Данило» — це перший фільм вказаного режисера, який створюють лише за кошти спонсорів та небайдужих до українського кінематографу. Саме тому фільм «Король Данило», вже встиг отримати статус «народного кіно». Кошторис стрічки — 4 млн грн. Збір коштів розпочався 13 липня цього року на платформі «Na-Starte» й триває досі.

«За радянських часів нам, українцям, постійно втовкмачували, начебто ми нація, яка завжди страждає і програє. Але сьогодні під час українсько-російської війни, ми вже продемонстрували всьому світу, що є сильними і вольовими. Більше того, можемо бути взірцем іншим європейським країнам, бо здатні відстояти своє право на незалежність, — зазначив Тарас Химич. — І завдяки новоствореному  фільму доведемо, що ми є люди, які мають власні ініціативи, можуть будувати свою державу, йти в перед і не занепадати духом».

Участь у прес-конференції також взяли виконавець головної ролі фільму — тернополянин Сашко Алексєєв, композитор стрічки відомий співак Андрій Підлужний, а також каскадери Тернопільського спортивного клубу «Характерник», які беруть участь у бойових сценах фільму. Учасникам заходу — студентам історичного факультету й пересічним тернополянам — продемонстрували вже готові фрагменти стрічки, саундтрек до фільму, а також новий промо-ролик Тернополя.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*