Степан Барна: Інвестфорум-2016 допоміг покращити показники в розрізі міжнародного співробітництва

На Міжнародному інвестиційному форумі будуть розглядатися важливі питання в напрямі промоції Тернопільщини, а також того, щоб створити й показати умови за яких реалізовуються спільні інвестиційні проекти в області. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час першого дня форуму «Тернопільщина INVES-2017», який був присвячений розширенню міжнародного співробітництва, про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

За його словами, Інвестиційний форум, який було проведено торік, дав уже свої результати. Зокрема, це стосується показників соціально-економічного розвитку в розрізі міжнародного співробітництва. Так, за останній рік серйозно зріс обсяг товарообігу між Грузією та Тернопільською областю у частині експорту. І дана динаміка спостерігається не лише у співробітництві з Грузією, а й з Іраном, Індією, Китаєм та багатьма іншими країнами світу.

«Маємо також збільшення відповідних інвестицій з боку німецьких та японських інвесторів на прикладі підприємства «СЕ Борднетце-Україна» в Чорткові. Це, власне, один із найбільших інвестиційних проектів реалізованих у Тернопільській області торік. Водночас на Тернопільщині в минулому році були зареєстровані ще близько двох десятків підприємств з іноземними інвестиціями», – акцентував Степан Барна.

При цьому, він відзначив, що за темпами залучення інвестицій Тернопільщина – в п’ятірці кращих в Україні. Це офіційна статистика, оприлюднена Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

«Наше завдання нині полягає в тому, щоб демонструвати, що ми створюємо умови для бізнесу, гарантуємо його підтримку, а також успішну реалізацію бізнес-проектів і максимальне сприяння з боку органів місцевої влади. Одночасно ми наголошуємо, що нас не влаштовує, щоб Тернопільщину вважали лише сировинним придатком. Тому вже запропонували і будемо пропонувати надалі представникам місцевого бізнесу, зокрема, сільськогосподарським підприємствам активно презентувати свою продукцію, яка може бути цікавою для реалізації на ринку країн Європи та світу. Також прагнемо залучити інвестиції в сільськогосподарський сектор розвитку області та в переробку. Це особливо цікаво, позаяк ми поставили собі за мету створення нових робочих місць. При цьому, разом із роботою в напрямі переробки сільськогосподарської продукції, працюємо над промисловим виробництвом. Власне, аби реалізувати ці плани потенційний інвестор має відчути, що йому у Тернопільській області працювати комфортно», – наголосив Степан Барна.

Джерело: Тернопіль Сьогодні.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів
 
 
Про філософа Барну, ксенофобію та куму Порошенка
 
 
Про цинізм Порошенка, дружбу з Садовим та дзвінок до Гриценка
 
 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району