Степан Барна обговорив можливість розвитку Тернопільського летовища з представниками компанії «CAVOTEC»

Ми зацікавленні в реалізації глобального проекту Тернопільщини щодо запуску аеропорту і також готові розглядати питання залучення інвестицій у різноманітні сфери життя та функціонування господарства Тернопільської області. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час зустрічі з директором компанії «CAVOTEC» Пьотром Якубіком та менеджером цієї компанії Лєхом Кухновським,  про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

Під час зустрічі польські представники компанії «CAVOTEC» зазначили, що зацікавлені у співпраці з Тернопільщиною, адже бачать у нашій області великий потенціал.

«Ми мали нагоду побачити Тернопільське летовище, для того, аби могти вести конкретну розмову. З того, що там побачили – розташування, логістика, то, гадаємо, що вже через два місяці зможемо приїхати із нашим партнером на Тернопільщину і продовжувати  конкретну розмову з приводу аеропорту. Водночас нашим основним завданням не є запуск аеропорту, це буде як додатковий напрям нашої діяльності. Ми побачили таку можливість, щоб залучивши нашого інвестора, можемо створити додаткові робочі місця не тільки в аеропорті, а й в обслуговуванні інфраструктури навколо аеропорту. Аеропорт – це не ключова мета, це можливість залучення додаткових інвестицій», – зауважив Пьотр Якубік.

При цьому голова Тернопільської ОДА Степан Барна наголосив, що обласна адміністрація зацікавлена в усіх пропозиціях і готова до співпраці на умовах партнерства.

«Для нас принциповою є позиція щодо створення авіасполучення Тернополя з одним із найближчих аеропортів Польщі і плюс внутрішні авіаперевезення за маршрутом «Тернопіль-Київ». Водночас ми зосереджені не лише на пасажирських перевезеннях, а також обговорюємо можливості створення вантажних перевезень, щоб здійснювати доставку товарів з іноземних країн. Тому хочемо працювати й розвиватися у цьому напрямі задля хорошого результату й кращого майбутнього», – підкреслив Степан Барна.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району