Степан Барна обговорив перспективні напрями співпраці з представниками Королівства Нідерландів

Наша область достатньо динамічно розвивається у своїй співпраці з Нідерландами і ми маємо надію, що ця співпраця буде продовжуватися. Ми також представлені в реалізації багатьох спільних проектів і сподіваюся, що ці проекти вдасться реалізувати на практиці. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час зустрічі з Почесник Косулом Королівства Нідерландів у Західному регіоні Андрієм Гринчуком та радником з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні Кароліною Спаас.

Повідомляє ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на ТОДА.

Тернопільщину представники Королівства Нідерландів відвідали з метою представлення новопризначеного Консула керівництву області, якого затвердили на посаді влітку 2017-го. А також з метою обговорення поточного стану співробітництва та перспективних напрямів співпраці між Тернопільською областю та Королівством Нідерландів. У рамках зустрічі відбулася й презентація економічного та інвестиційного потенціалу області.

Як зазначив очільник краю Степан Барна, у Тернопільській області сьогодні спостерігається достатньо добра динаміка щодо залучення інвестицій. «Ми вже маємо успішно реалізовані проекти компаніями Сумітомо, СЕ Борднетце тощо, і я хотів би відзначити, що вся ця динаміка демонструє, що в нас достатньо добрий приріст капітальних інвестицій в реальний сектор економіки. Більше того, приватними іноземними компаніями лише цього року в реальний сектор економіки було вкладено значну суму, яка є рекордною з точки зору розвитку бізнесу в області. Тому ми зацікавлені, щоб бізнес приходив до нас в область, працював і розвивався», – підкреслив голова ОДА.

При цьому, він поінформував, що в області працюють дві компанії з нідерландськими інвестиціями, а саме у Чортківському районі та у місті Тернопіль. «Сподіваюся, що ми будемо розширювати своє поле для співпраці. Адже ми зараз в пошуках можливостей для залучення потенційних інвесторів, а також маємо зацікавлення в тому, щоб презентувати на рівні інвестиційних компаній Нідерландів свою область», – зауважив Степан Барна.

У свою чергу представники Королівства Нідерландів наголосили, що мають намір розвивати подальшу співпрацю з нашим регіоном і перш за все їх цікавить агропромисловий потенціал нашого краю, вторинна переробка та заморожування ягід. Водночас, вони пообіцяли, що візьмуть участь в інвестиційному форумі «Тернопільщина INVEST-2018», що відбудеться у травні поточного року. Крім того, пообіцяли, що на форум прибудуть представники бізнесу та інші зацікавлені особи.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району