Степан Барна: Основний акцент в області – на енергоефективні заходи та сучасне переоснащення шкіл

Завдяки спільній реалізації проектів Тернопільської обласної державної адміністрації та за рахунок освітньої субвенції на суму понад 300 тис. грн. у Нагірянській загальноосвітній школі І-ІІ ст. Чортківського району було замінено троє дверей та 59 вікон на пластикові, що, власне, дасть можливість суттєво зекономити видатки на енергоносії. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час робочої поїздки на Чортківщину,  про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

За його словами, у Нагірянській школі навчається 130 учнів, а це найбільша кількість дітей серед шкіл-дев’ятирічок у Чортківському районі. Також на базі школи працює навчально-експериментальний майданчик за темою «Система спортивно-оздоров¬чої та профілактичної роботи в школі зі зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей», створено філіал Всеукраїнської комп’ютерної школи, мо¬лодіжний туристичний клуб «Перевал», працюють предметні гуртки, спортивні секції.

«Для нас важливо, щоб кожна школа отримувала піклування і тому пріоритетом є не тільки виділення коштів на заробітні плати вчителям, а й на сучасне переоснащення шкіл, – наголосив Степан Барна. – Завдяки заміні у даній школі дверей та вікон на пластикові можемо говорити про успішну реалізацію заходів, спрямованих на енергоефективність. Відповідно це дасть можливість суттєво зекономити видатки на енергоносії. Водночас усі зекономлені кошти мають надалі вкладатися в енергоефективні заходи, а також у покращення умов функціонування школи».

При цьому, як зауважив очільник області, у планах – підготувати Нагірянську школу до отримання статусу опорної або ж філії опорної школи. А це, як відомо, можливість у перспективі отримати і якісну освіту, і добрі умови для навчання.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району