Степан Барна розповів про найважливіші напрацювання в області (ВІДЕО)

У програмі «Про важливе», що виходить на телеканалі ІНТБ, голова Тернопільської ОДА Степан Барна розповів про найважливіші напрацювання в області за останній період, підняв тематику покращення якості надання медичних послуг, ремонту місцевих доріг та найважливіших магістралей області, а також акцентував на питанні створення та підтримки на Тернопільщині кооперативного руху.

Повідомляє ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на сайт ТОДА.

Зокрема, під час ефіру обговорили запровадження пілотного проекту е-медицини, або ж іншими словами, електронної охорони здоров’я на базі Збаразького центру первинної медико-санітарної допомоги. Це, за словами очільника області забезпечить взаємодію між пацієнтами, медичними працівниками та установами за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій. А також допоможе врятувати життя людині у випадку, якщо вона перебуватиме без свідомості, адже медики зможуть всю необхідну для них інформацію зчитати з електронної медичної картки хворого. Такі картки, до слова, будуть мати всі мешканці області.

Поінформував Степан Барна жителів області й у напрямі, що стосується ремонту та будівництва доріг. Так, він наголосив, що на Тернопільщині пріоритетними є ремонт таких магістралей, як М-19 Тернопіль – Дубно та М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська (на місто Люблін) (раніше – дорога Н-02 Тернопіль – Львів, – ред.). Попри це також ремонтуються дороги місцевого значення. З 1 січня, до слова, вступає в дію закон України «Про дорожній фонд». Це означає, що кошти державного фонду будуть перерозподілені між областями пропорційно до мережі місцевих доріг.

Водночас, Степан Барна повідомив, що сьогодні область взяла курс на підтримку кооперативного руху, який дозволить жителям краю працювати і заробляти вдома, а не шукати заробітку за кордоном.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району