Степан Барна: Співпраця між Тернопільщиною і Бразилією повинна охопити максимум різних сфер

Формат співпраці Тернопільщини та Бразилії повинен бути максимально широким і охоплювати різні сфери. Ми маємо достатньо потенціалу, щоб запропонувати спільну реалізацію проектів, від якої виграють обидві сторони. Про це зазначив Степан Барна, голова Тернопільської ОДА під час офіційної зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Бразилії в Україні Освалдо Біато Жуніором.

За словами Степана Барни, в економічні й площині Тернопільщина готова запропонувати для експорту сировину Козлівського спиртового заводу, а також зернові та олійні культури Збаразького комбінату хлібопродуктів.

«Наразі, у 2016 році експорт з Тернопільщини у Бразилію 100% склала меблева продукція, але її об’єм був доволі незначним. Тому вважаю, що ситуацію треба виправити. Нам би хотілося, щоб практика і досвід, які має Бразилія у виробництві біоетанолу мала своє продовження у вигляді інвестицій у Тернопільську область. У нас функціонують понад десять спиртзаводів, які можуть давати добрий результат для спільного бізнесу Бразилії та України», – зазначив Степан Барна.

Водночас голова Тернопільської ОДА висловив сподівання на загальне розширення співпраці з Бразилією в галузі підприємницької діяльності. «Нам було би важливо налагодити можливість для комунікації на рівні Торгово-Промислової Палати, Міжнародної Бізнес Асоціації, і в такий спосіб створити майданчик для співпраці між бізнесом Тернопільщини та Бразилії», – зауважив він.

У той же час Степан Барна підкреслив і важливість для області спільної діяльності з Бразилією в гуманітарній галузі.

«Зокрема цікавими для реалізації на теренах Тернопільщини були б освітні проекти для студентів Бразилії. А також хочу запропонувати до втілення ініціативу проведення Днів Бразилії на Тернопіллі. Впевнений, що нашим краянам буде цікаво і корисно відкрити для себе більше про таку чудову країну – з її туристичними, економічними можливстями», – підсумував Степан Барна.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району