Суд остаточно “перекрив кисень” Нагуті

Тернопільський суд відмовив слідству у доступі до банківських карток Дмитра Нагути та “Хеліксу.

Тернопільський міськрайонний суд відмовив у задовленні клопотання старшого слідчого про тимчасовий доступ до речей та документів, що містять охоронювану законом таємницю, пише Depo.Хмельницький, передає ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ.

Як свідчить ухвала суду, досудове слідство мало намір прослідкувати за рухом коштів на 16 банківських картках, які належать фігурантам фінансової піраміди TOB “Хелікс Кепітал Україна” (хмельничанин Дмитро Нагута і тернополяни Роман Фелик і Богдан Воронцов) і були вилучені під час обшуків.

Згідно з Єдиним реєстром досудових розслідувань, у вересні 2014 року Нагута “створив організовану групу в яку увійшов сам та залучив до неї своїх знайомих Фелика і В, які від імені TOB “Хелікс Кепітал Україна” здійснюють свою діяльність на території Тернопільської області та інших областях України по залученню грошових коштів від фізичних осіб. Людям обіцяється отримання надприбутків, оскільки грошові кошти в подальшому начебто інвестуються в групу іноземних інвестиційних компаній, хоча насправді вказане товариство не набуло статусу фінансової установи, що не дозволяє здійснювати інвестиційну діяльність на території України”.

Отримані шляхом обману кошти від фізичних осіб незаконно привласнюються службовими особами TOB “Хелікс Кепітал Україна” та в подальшому легалізуються шляхом придбання обєктів нерухомості. Відкрито кримінальне провадження №12016210010000181 від 18 січня 2016 року за ознаками ч.4 ст. 190 КК України (“Шахрайство”).

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району