Свої останні дзвоники святкують цими днями 466 випускників загальноосвітніх шкіл Лановеччини

466 випускників Лановеччини отримають у 2017 році документи про загальну середню  освіту. 295 – свідоцтва про базову загальну середню освіту, із них 38, можливо, будуть з відзнакою (за результатами річного оцінювання), про це пише сайт ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на Лановецьку РДА.

171 випускнику старшої школи буде вручено атестат про повну загальну середню освіту. На золоту медаль “За високі досягнення у навчанні” претендують 33 випускники, оскільки за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів та за результатами семестрового і  річного оцінювання  мають досягнення з предметів навчального плану , оцінені у 10-12 балів.

 Ще 11 випускників є претендентами на нагородження срібною медаллю “За досягнення у навчанні”, позаяк між десятками, одинадцятками та дванадцятками у їх атестат вкралось щонайбільше дві дев’ятки.

Свої нагороди претенденти отримають після підтвердження своїх успіхів на державній підсумковій атестації та зовнішньому незалежному оцінюванні.

Бажаємо їм удачі, Божої Ласки, а вручення атестатів випускникам відбудеться за планом 24-25 червня 2017 року на урочистих зборах із участю громадськості.

Джерело: ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району