Тернопільські юнаки підуть скоріш у поліцію ніж в армію

Юнаки з Тернопільщини замість військкомату потраплять у поліцію.

Ще дві відправки призовників відбудуться 22-23 листопада, після чого осінній призов на строкову службу завершать, повідомляє ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на “Про те“.

Ц військоматі кажуть, що із запланованих чотирьох сотень юнаків залишилося “знайти і урочисто відправити” на службу в українську армії ще 40 призовників.

За словами заступника військового комісара облвійськкомату по роботі з особовим складом підполковника Андрія Миськіва, дуже низька явка призовників у військкомати.

Найгірші результати у Бучацькому і Монастирському районах. У Тернополі і районі ситуація із строковиками краща, ніж з контрактниками.
Військовий комісар Тернопільського об’єднаного міського військкомату майор Микола Бойко говорить, що з призовом міський військкомат впорався.

“Є ще дві відправки, але ми маємо на них людей. Але це не знімає відповідальності з призовників, які мали з’явитися у військовий комісаріат чи за викликом чи без. Бо є указ Президента, де написано: навіть якщо призовник не отримав виклику, він має з’явитися у військовий комісаріат, де стоїть на обліку. Значна частина проігнорувала ці вимоги. Тому списки таких юнаків будуть передані в правоохоронні органи, де нададуть оцінку їхнім діям”,  – додає комісар.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району