Тернопільських поліцейських собак загрожують вбити

В Тернополі добре допомагають в роботі з правопорушниками вівчарки. Проте, як виявилось, вони мають свій термін придатності. Після 10-13 років життя собака вже втрачає свою силу та швидкість, проте залишається розумним та вірним. Поліцейські кажуть, що, на жаль, нічого не можуть з цим зробити. Брати таких собак нема куди. Якщо хтось з жителів міста не приютить таких друзів, їх доведеться вбити, бо тримати їх нема де, пише Тернопільське Інформаційне Бюро з посиланням на vsemisto-te.info.

Громадська організація «Ноїв ковчег» давно працює з поліцією. Вони приносили часто їжу, коли не вистачало для собак. А також робити всі необхідні щеплення. Вони опублікували на своїй сторінці повідомлення про те, що вірний собака шукає власника. Поки що забрали лише одного. Але ще залишилось декілька, які потребують дому та не хочуть вмирати.

Зараз на карту поставлене життя 13-річного Дольфа. Він дуже розумний. Такий пес вже не може виконувати поліцейську роботу, проте будинок він буде охороняти вірно. Знає багато команд та швидко вчиться, незважаючи на вік. Свою старість собака хоче провести в люблячій родині, де він готовий викладатись на всі 100%. Якщо хтось відгукнеться, телефонуйте сюди: 067 35 09 972.

 

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району