Тернополянин здав колекцію холодної зброї – ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОМАЦІЙНЕ БЮРО

Тернополянин здав колекцію холодної зброї

Можливостями, які пропонують громадянам поліцейські в рамках місячника добровільної здачі зброї скористався 35-річний тернополянин. Чоловік приніс цілу колекцію холодної зброї з метою в подальшому зареєструвати її як колекційну, пише ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на ГУ НП  Тернопільській області.

Інспектор дозвільної системи управління превентивної діяльності Юлія Сивуля повідомила, що до поліцейських звернувся 35-річний житель обласного центру, котрий колекціонував ножі, штик-ножі, багнети. Чоловік нещодавно почав захоплюватися холодною зброєю, а коли вже назбиралося чимало екземплярів, вирішив узаконити власність на них. Дізнавшись, що без правових наслідків зробити це можна в період, коли триває місячник добровільної здачі зброї, прийшов зі своєю колекцією до правоохоронців.

Після проведення відповідних експертиз тернополянин зможе без проблем стати власником колекції, запевнили поліцейські.

Також правоохоронці звертаються до всіх, хто має стару або незареєстровану зброю, приносити її, здавати чи реєструвати. Громадяни, котрі добровільно здадуть до кінця липня зброю та боєприпаси, будуть звільнені від кримінальної та адміністративної відповідальності, а придатну до подальшого використання мисливську, вогнепальну та холодну зброю, газові пістолети та револьвери вони зможуть зареєструвати в особисте користування після оформлення відповідних документів.

Власники зброї, які не пройшли перереєстрацію, повинні також з’явитися до органів внутрішніх справ, аби уникнути суворих заходів, пов’язаних з вилученням зброї та анулюванням дозволів на їх зберігання чи носіння.

Нагадаємо, з 1 по 31 липня на території України триває місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*