У Чорткові вшанували 100 – річчя Української революції 1917 – 1921 рр

З нагоди відзначення та вшанування  100 – річчя Української революції 1917 – 1921 рр., працівниками соціально виховної та психологічної служби установи  та  вчителем історії Чортківської загальноосвітньої школи – інтернат О. В. Сов’як для засуджених та неповнолітніх ув’язнених були протягом 18 –  21 квітня 2017 року були  прочитані лекції на тему: «Українська центральна Рада в період зламу монархічної державно – правової традиції Росії», «Українська центральна рада: воєнна політика та військове будівництво», «Чортківська офензива 1919 року»,  «Універсали Центральної Ради», «Гетьманський уряд Павла Скоропадського», «Директорія Української Народної Республіки», пише сайт ЧОРТКІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на Чортківську РДА.
– також ув’язненим та засудженим було розказано про героїчний подвиг героїв «Холодноярської республіки» та ознайомлено із книгами Юрія Горліс – Горського  «Холодний Яр», та Василя Шкляра «Чорний Ворон», які розповідають про  українського повстанський рух проти загарбників (німецьких окупантів та російських «білих» і «червоних» інтервентів),
– особам взятим під варту та засудженим доведено  коротку історію Українських Січових Стрільців – єдиної української національної військової формації в складі сформованої із добровольців, які відкинулися на заклик Головної Української Ради 06 серпня 1914 року  і стояли під проводом Української Бойової Управи і у подальшому стали однією із найкращих формацій української армії.
– у бібліотеці установи організовано тематичну виставку присвячену національно – визвольним змаганням українців 1917 – 1921 рр.

Джерело:  ЧОРТКІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району