У Ланівцях відбувся з аншлагом творчий звіт мистецьких колективів району – ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

У Ланівцях відбувся з аншлагом творчий звіт мистецьких колективів району

«Уже ніхто не знищить Україну в тобі, в мені, у кожному із нас», -так називався творчий звіт мистецьких колективів Лановецького району, який з  аншлагом пройшов сьогодні  у районному будинку культури.

Повідомляє сайт ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на РДА.

Учасників дійства привітав начальник управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації, заслужений діяч мистецтв України Григорій Шергей.

«Я мушу оговтатись спочатку від того, що я побачив, – признався  Григорій Шергей. – Від того калейдоскопу талантів, які сьогодні були на сцені. Чесно кажучи знав, що є хороші колективи, люди творчі. Але щоб так відзвітувати сьогодні – це просто для мене чудовий подарунок. Найкращі враження від того, що тут сьогодні відбулось. Я знаю і хочу відзначити, що Лановеччина має легендарний духовий оркестр із Юськовець під керівництвом Михайла Кутраня. Я сьогодні хочу привітати хор, який показав себе з найкращої сторони. Я вдячний в першу чергу всім учасникам хору і безперечно його керівнику Світлані Вегері за те, що зібрала цей колектив  і він має такий хороший художній репертуар. Я вітаю ветеранів: Софію Іванівну Рижевську, Надію Іванівну Путіліну і інших, які сьогодні були на сцені і які показували свої колективи. Звичайно, я був впевнений, що мистецька зірка – ансамбль «Горинка» під керівництвом Ірини Криси теж себе тут сьогодні якнайкраще покаже.  Хочу сказати вам, ланівчани, бережіть цього керівника і бережіть цей колектив, тому що це унікальний колектив з унікальним репертуаром. На Тернопільщині такого більше ні-де  не-ма-є. Для мене справжнім відкриттям сьогодні була «Ольвія» і її керівник Ольга Голишева. Я думаю, що вони відбудуться на великих сценах. Вони незабаром їдуть захищати Тернопільщину на Всеукраїнському, дуже серйозному і дуже професійному конкурсі ім..Вірського, журі якого очолює Мирослав Вантух. Я думаю, що вони там чудово покажуть себе. Я обов’язково передам голові обласної державної адміністрації Степану Степановичу Барні, що творчий звіт Лановеччна здала на відмінно. І це – не аванс, це – безперечний результат. Я дякую Вам, шановний Юліане Івановичу і Вам, Руслана Миколаївна, що ви сприяєте розвитку аматорського мистецтва. Я думаю, що найкраще, що може бути – це продовження цієї роботи».  Григорій Шергей  відзначив, що найбільш правильним позитивним рішенням було запрошення головним режисером заслуженого діяча мистецтв України Михайла  Франківа. Також Григорій Платонович підкреслив: «Голова обласної державної адміністрації Степан Барна направду дуже вболіває за культуру і підтримує її як би не було складно сьогодні».

«Дорога українська родино, – звернувся до глядачів голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант. – Ми маємо сьогодні тут на сцені представників Волині і Галичини, бо ж передаємо естафету Теребовлянському району. Я щиро радий цьому, оскільки Теребовлянщина – моя мала батьківщина».  Юліан Іванович подякував мистецьким колективам району і особисто головному режисеру Михайлу Франківу за чудовий, захоплюючий концерт.

Після урочистої передачі теребовлянцям естафети  та запашного короваю до залу звернувся  голова Теребовлянської районної державної адміністрації Юрій Ништа: «Дорогі ланів чани, сьогодні ми побачили великий талант вашого краю. Ви  представили достойний концерт на сцені вашого будинку культури». Юрій Ништа  запросив усіх у Теребовлю, на такий же концерт, що відбудеться до Дня Збройних сил України.

Перед концертом і по його завершенні ланів чани та їхні гості з цікавістю оглядали виставку образотворчого мистецтва, розташовану в фойє районного будинку культури і підготовлену керівниками гуртків та вихованцями Лановецького районного комунального будинку дитячої та юнацької творчості, а також працівниками та активними читачами центральної районної бібліотеки для дорослих.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*