У Ланівцях відбувся з аншлагом творчий звіт мистецьких колективів району

«Уже ніхто не знищить Україну в тобі, в мені, у кожному із нас», -так називався творчий звіт мистецьких колективів Лановецького району, який з  аншлагом пройшов сьогодні  у районному будинку культури.

Повідомляє сайт ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на РДА.

Учасників дійства привітав начальник управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації, заслужений діяч мистецтв України Григорій Шергей.

«Я мушу оговтатись спочатку від того, що я побачив, – признався  Григорій Шергей. – Від того калейдоскопу талантів, які сьогодні були на сцені. Чесно кажучи знав, що є хороші колективи, люди творчі. Але щоб так відзвітувати сьогодні – це просто для мене чудовий подарунок. Найкращі враження від того, що тут сьогодні відбулось. Я знаю і хочу відзначити, що Лановеччина має легендарний духовий оркестр із Юськовець під керівництвом Михайла Кутраня. Я сьогодні хочу привітати хор, який показав себе з найкращої сторони. Я вдячний в першу чергу всім учасникам хору і безперечно його керівнику Світлані Вегері за те, що зібрала цей колектив  і він має такий хороший художній репертуар. Я вітаю ветеранів: Софію Іванівну Рижевську, Надію Іванівну Путіліну і інших, які сьогодні були на сцені і які показували свої колективи. Звичайно, я був впевнений, що мистецька зірка – ансамбль «Горинка» під керівництвом Ірини Криси теж себе тут сьогодні якнайкраще покаже.  Хочу сказати вам, ланівчани, бережіть цього керівника і бережіть цей колектив, тому що це унікальний колектив з унікальним репертуаром. На Тернопільщині такого більше ні-де  не-ма-є. Для мене справжнім відкриттям сьогодні була «Ольвія» і її керівник Ольга Голишева. Я думаю, що вони відбудуться на великих сценах. Вони незабаром їдуть захищати Тернопільщину на Всеукраїнському, дуже серйозному і дуже професійному конкурсі ім..Вірського, журі якого очолює Мирослав Вантух. Я думаю, що вони там чудово покажуть себе. Я обов’язково передам голові обласної державної адміністрації Степану Степановичу Барні, що творчий звіт Лановеччна здала на відмінно. І це – не аванс, це – безперечний результат. Я дякую Вам, шановний Юліане Івановичу і Вам, Руслана Миколаївна, що ви сприяєте розвитку аматорського мистецтва. Я думаю, що найкраще, що може бути – це продовження цієї роботи».  Григорій Шергей  відзначив, що найбільш правильним позитивним рішенням було запрошення головним режисером заслуженого діяча мистецтв України Михайла  Франківа. Також Григорій Платонович підкреслив: «Голова обласної державної адміністрації Степан Барна направду дуже вболіває за культуру і підтримує її як би не було складно сьогодні».

«Дорога українська родино, – звернувся до глядачів голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант. – Ми маємо сьогодні тут на сцені представників Волині і Галичини, бо ж передаємо естафету Теребовлянському району. Я щиро радий цьому, оскільки Теребовлянщина – моя мала батьківщина».  Юліан Іванович подякував мистецьким колективам району і особисто головному режисеру Михайлу Франківу за чудовий, захоплюючий концерт.

Після урочистої передачі теребовлянцям естафети  та запашного короваю до залу звернувся  голова Теребовлянської районної державної адміністрації Юрій Ништа: «Дорогі ланів чани, сьогодні ми побачили великий талант вашого краю. Ви  представили достойний концерт на сцені вашого будинку культури». Юрій Ништа  запросив усіх у Теребовлю, на такий же концерт, що відбудеться до Дня Збройних сил України.

Перед концертом і по його завершенні ланів чани та їхні гості з цікавістю оглядали виставку образотворчого мистецтва, розташовану в фойє районного будинку культури і підготовлену керівниками гуртків та вихованцями Лановецького районного комунального будинку дитячої та юнацької творчості, а також працівниками та активними читачами центральної районної бібліотеки для дорослих.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району