У Нараївській школі замінили пічне опалення на сучасні енергоефективні технології (ВІДЕО)

День св. Миколая у Нараївській школі Бережанського району був щедрим на подарунки. У навчальному закладі, де здобувають освіту понад сотня дітей, урочисто відкрили нову паливну. Тепер замість старого пічного опалення у школі – сучасне та енергоефективне. Два твердопаливні котли забезпечують тепло на площі понад 1000 м кв. Кошторисна вартість проекту – 1 млн 130 тис грн: 904 тис грн – допомога від Держави з Фонду регіонального розвитку, 226 тис – кошти з місцевого бюджету.
«Цьогоріч у нас побудували котельню й тепер ми отримали тепло, на яке так довго чекали батьки, діти й усі працівники школи. Раніше ми намагалися опалювати грубками, дровами. Це було доволі важко й не давало бажаного результату. І сьогодні радіємо з того, що завдяки новій котельні у наших класах буде тепло й затишно», — зазначила Ольга Сімора, директор ЗОШ с. Нараїв.
Ще одним подарунком став новенький «шкільний автобус», українського виробництва. Довозити він буде учнів із самого Нараїва та сусідніх хуторів, що в околицях села. Нагадаємо, цього року Тернопільщина збільшила кількість шкільних автобусів більш як на 40%.

«У Тернопільській області відроджується село. Ми звернули увагу на проблеми сільських місцевостей, сільських шкіл. Зокрема, школи села Нараїв. У 2014 році з цього навчального закладу забрали автобус для потреб армії, а сьогодні з цим автобусом повертається мир. Хочу відзначити, що Тернопільщина займає активну позицію у питаннях забезпечення навчальних закладів шкільними автобусами. Відтак з 200 автобсів, придбаних школами України, Тернопільщина закупила 41», — підкреслив Степан Барна, Голова Тернопільської ОДА.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району