У школах Козови писатимуть листи

7 листопада о 14:00   Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA знову завітав у Козову. У районному будинку культури відбулися покази фільмів  «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова» та “Боротьба Джамали”
Оплески глядачів були нагородою і режисерам фільмів і героям. Відтак учні шкіл писатимуть листи Олегу Сенцову та Джамалі і чекають на перегляди інших стрічок.
Повідомляє сайт КОЗІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на news-te.blogspot.

Заступник голови РДА Ігор Скобляк відзначив важливість документального кіно для виховання підростаючого покоління і запропонував наступного року здійснити покази фільмів фестивалю у наступному році. Регіональний координатор Мандрівного фестивалю в Тернополі і Тернопільській області Володимир Ханас подякував за пропозицію і пообіцяв розширити географію показів на Козівщині. А тим часом запросив всіх охочих узяти участь у конкурсі #ecooko в Instagram, присвяченому екологічним проблемам в Україні котрий проходить у  рамках Мандрівного Docudays UA

Місцевий партнер показу газета “Вільне слово”

 
Довідково:
Фільм «Процес», повна назва «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова» — документальна стрічка, знята Аскольдом Куровим. Вона розповідає про обставини справи українського режисера Олега Сенцова, який був затриманий російськими спецслужбами в Криму та незаконно засуджений до 20 років ув’язнення у Росії.
“Боротьба Джамали” реж. Елін Йонсон. Це дуже особистий і потужний портрет надзвичайно талановитої жінки, а також пісні і виступи, які пролили світло на історичні події та сучасну політичну ситуацію. Журналістка Елін Йонссон зафільмувала життя Джамали та її родини в Україні і Криму, змалювавши її трагічну сімейну історію та нинішню неспокійну ситуацію і складність становища кримських татар у наш час.
Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району