У стаціонарне відділення „Надвечір’я” завітав Миколай

Напередодні  Дня Святого Миколая, свята, яке в першу чергу асоціюється із очікуванням дива, у стаціонарному відділенні „Надвечір’я” територіального центру  у Підгайчиках відбувся святковий обід.

 Привітати стареньких жителів цього затишного закладу приїхали заступник голови райдержадміністрації Андрій Кундрат, заступник голови районної ради Ольга Трапова та представник благодійного фонду „Апостол” Ярослав Давибіда.

  „У цей чудовий, хоч і дощовий день хочеться побажати вам здоров’я, миру і посмішок  на обличчях, – сказав у привітальному слові Андрій Кундрат. – Адже кожен з вас прожив непросте життя і ви заслуговуєте на те, щоб почувати себе у безпеці та затишку”.

Посміхнутися, а також подекуди зронити сльозу з очей змусили школярики молодших класів Підгайчицької ЗОШ І-ІІ ступенів, які завітали із святковою програмою до бабусь і дідусів разом із Миколаєм.

Гості поспілкувалися із мешканцями „Надвечіря”, а також із його господинями: директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Теребовлянського району Наталією Іваніцькою, завідуючою відділенням соціально-медичних послуг терцентру Ганною Скоренькою та завідуючою власне закладом Лесею Трусь. Керівники району ознайомилися із роботою відділення під час невеликої екскурсії, а також взяли на замітку усі проблемні моменти, обіцяючи посприяти у їх вирішенні.

 Теребовлянська РДА

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району