У Тернополі перебуває Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді

Генеральний консул Мірослав Можіта та консул з економічних питань Генерального консульства Даніел Цабан зустрілися із керівниками області – головами обласної ради Віктором Овчаруком та ОДА Степаном Барною. Під час годинної зустрічі йшлося про поточний стан співробітництва та перспективних напрямків співпраці між Тернопільщиною та Словаччиною. Високоповажні гості переглянули презентацію економічного та туристичного потенціалу Тернопільської області.

Повідомляє ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на ТЕРНОПІЛЬСЬКУ ОБЛАСНУ РАДУ.

«На Тернопіллі створений сприятливий інвестиційний клімат. Обласна влада робить усе, щоб сприятливими були умови і для ведення бізнесу, – наголосив на зустрічі Віктор Овчарук. – Обласна рада завжди готова до співпраці і відкрита до взаємовигідного співробітництва з різними країнами у різних галузях – економіці, освіті, медицині, туризмі, культурі тощо.  Наша область найактивніше працює у впровадженні реформ децентралізації і є лідером в Україні. На сьогодні у нас створено 36 об’єднаних територіальних громад, і цей процес триває й надалі. Відтак уже самі громади можуть налагоджувати міжнародну співпрацю, залучати інвестиції та працювати над розвитком своїх територій. Від імені депутатського корпусу вітаю Вас на Тернопільщині. Переконаний у подальшому зміцненні українсько-словацького партнерства».

Віктор Овчарук також привітав Мірослава Можіта із початком його дипломатичної місії на посаді Генерального консула Словацької Республіки в Ужгороді.

Довідково. Зовнішньоторговельний оборот товарами області з Словацькою Республікою за січень-травень склав 2,1 мільйона доларів США. Обсяги експорту – 0,2 мільйона, імпорту – 1,9 мільйона. Основу структури експорту склали котли, машини, апарати і механічні пристрої, жири, олії, а імпорту – полімерні матеріали, пластмаси. Станом на 1 квітня 2017 року загальна сума прямих словацьких інвестицій, що зайшли в економіку області, скалала 16,7 тисяч доларів США. На Тернопільщині працює два підприємства з словацьким капіталом (у Тернополі та Чорткові) в галузях сільського, лісового, рибного господарства та охорони здоров’я.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району