У Зборівському районі вперше відбудеться дітковецький етнофестиваль

Голова Зборівської районної державної адміністрації Ігор Яворський з робочим візитом побував на місці проведення Дітковецького етнофестивалю, що проходитиме 9-10 вересня 2017 року в с.Дітківці Зборівського району. На зустріч запрошувались відповідальні керівники окремих підрозділів Зборівського району та громадськість.

Повідомляє ЗБОРІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на РДА.

Мета вищезгаданого заходу – започаткування нової локальної платформи для збагачення і розвитку екологічного, історичного, культурно- пізнавального туризму на місцевості, а також ЕТНО- туризму як ефективного засобу для розвитку і популяризації нематеріальної культурної спадщини регіону, об’єднання громади, розвитку сільської місцевості в цілому.

Проект започаткований в вересні 2016 року свідомою громадянкою України, патріоткою Марією Маладикою – початково задля збереження глиняної забудови і створення на її базі Музею етнографічно-краєзнавчого напрямку.Далі спільними зусиллями із завклубою села Світланою Боярською працювали майже рік над новими ідеями для Проекту, що дало можливість досягти гідних результатів в об’єднанні зусиль представників різних секторів на місцевості, і так само при співпраці з однодумцями на міжрегіональному рівні.

Дітковецький етнофестиваль – це комплексний 2-денний захід, що передбачає проведення Всеукраїнського Форуму «Ниточка єднання» та урочисто-святкової частини, що проходитиме у форматі святкування дня села і включатиме виступи народних артистів, гуртів, проведення виставкових заходів, майстер-класів з народних ремесел, демонстрацію народних строїв, звичаїв та обрядів, проведення дитячих забав, ярмарку тощо. «Родзинкою» свята покликаний стати показ кількох колекцій одягу від поціновувачів та колекціонерів з різних куточків України.

З метою проведення масштабного етнофестивалю на Зборівщині, керманич району Ігор Яворський надав відповідальним керівникам ряд доручень до виконання: Мшанецькій сільській раді надати територію для проведення даного фестивалю та на сесії сільської ради розглянути питання про виділення коштів на організацію заходу; відділу організаційної та кадрової роботи апарату райдержадміністрації підготувати доручення про утворення організаційного комітету з підготовки та проведення етнофестивалю в с. Дітківці Зборівського району; Зборівському відділенню поліції Тернопільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області та відділу охорони здоров’я райдержадміністрації забезпечити громадський порядок, безпеку громадян, належне медичне та санітарно-епідеміологічне супроводження під час проведення урочистих заходів. Виконання вищезгаданих доручень взято на особистий контроль голови районної державної адміністрації.

«Особливу увагу хочу звернути на унікальність даного заходу, адже ЕТНОфестиваль вперше відбудеться на теренах нашого району. Основною метою проведення свята стало згуртування творчих особистостей та залучення їх до створення спільної інтерактивної бази живого спілкування, обміну ідеями та досвідом для збагачення природного та історичного туризму творчими та культурними експозиціями»,- підсумував Ігор Богданович.

Організатори фестивалю активно запрошують жителів всієї країни відвідати вказаний культурно-мистецький захід!

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району