В Кременецькому центрі зайнятості провели міні-ярмарок вакансій

Кременецький центр зайнятості співпрацює з приватним  підприємцем   Миколою Туревичем  з 2008 року. Протягом своєї діяльності приватний підприємець користується  послугами служби зайнятості,  є активним учасником  семінарів з роботодавцями. У роботодавця виникла потреба у робітниках і особистий консультант роботодавця запропонував Миколі Туревичу   скористатися  послугою ЦЗ у проведені міні-ярмарки вакансій, пише Кременецьке Інформаційне Бюро.  Учасників заходу приватний підприємець Микола Туревич ознайомив із  умовами праці, режимом роботи та заробітною платою.

Крім цього, учасники одержали кваліфіковані консультації від спеціалістів РЦЗ, які ознайомили їх з ситуацією на ринку праці, надали роз’яснення з  питань зайнятості, соціальних послуг клієнтам служби зайнятості, легалізації трудової діяльності.

З кожним із присутніх було проведено  анкетування  та індивідуальну співбесіду, а також роботодавець запропонував присутнім ознайомитися більш детально з умовами праці безпосередньо на робочому місці.

По закінченню  даного заходу роботодавець попередньо підібрав з числа безробітних одну кандидатуру  для подальшого працевлаштування.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району