В Теребовлі прийшов турнір з футзалу, присвячений Дню Святого Миколая

18 грудня за організації управління з питань фізичної культури та спорту департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Теребовлянського районного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” в м.Теребовля пройшов турнір з футзалу, присвячений Дню Святого Миколая. Він проводився з метою визначення кращих команд та гравців, популяризації футболу серед дітей та підлітків, залучення учнівської молоді до активних форм відпочинку; соціальної адаптації дітей з неблагополучних сімей.

Учасниками змагань стали юнаки 2003 року народження та молодші. Склад команди — 14 учасників та два тренери-представники. Турнір проводився за спрощеними правилами змагань з футзалу. Тривалість гри — 2 тайми по 10 хвилин.

Учасників змагань від імені голови районної державної адміністрації Юрія Ништи привітала начальник служби у справах дітей РДА Лідія Борецька. Привітальне слово також мали заступник голови районної ради Ольга Трапова, перший заступник міського голови Іван Сидорак, директор Теребовлянської ДЮСШ Володимир Лукачик, завідувач сектору з питань фізичної культури і спорту РДА Ігор Мудрик.

Загалом у турнірі взяли участь 6 команд: дві команди з Теребовлі, дві команди з Тернополя, команда із м.Волочиськ Хмельницької області та м.Золочів Львівської області.

За підсумками турніру перемогу здобула команда з Теребовлі (тренер Олег Фриз). Друге місце посіла команда із Золочева (тренер Ярослав Галабурда), третє – з Тернополя (тренер Валерій Дорошенко). Команди-призери та переможець турніру нагороджені кубками та дипломами, а учасники команд медалями та грамотами. Грамотами та призами також відзначені кращі гравці. Зокрема нагороджено кращих: бомбардира – Володимира Фриза (м.Теребовля), гравця – Дмитра Бекесевича (м.Тернопіль), воротаря  – Ігоря Джуглу (м.Золочів ), захисника – Миколу Перхалюка (м.Волочиськ). Нагородження переможців турніру проводив гравець команди «Ворскла» (Полтава) Ігор Пердута.

Теребовлянська РДА

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району